تصویر برگزاری نخستین نشست با مدیران مراکز اقامتی و شرکت های خدماتی پیرامون مسائل شهری درگهان
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

برگزاری نخستین نشست با مدیران مراکز اقامتی و شرکت های خدماتی پیرامون مسائل شهری درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی با مدیران مراکز اقامتی و شرکت های خدماتی با هدف بهبود وضعیت خدمت رسانی شهری به این مراکز و گردشگران شهر درگهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سلکی با بیان خبر گفت: در این جلسه راهکارهای تعامل بیشتر، رفع موانع و مشکلات مراکز اقامتی و شرکت های خدماتی در حوزه خدمات شهری بررسی شد.
وی ادامه داد: شناسایی و برخورد با واحدهای غیرمجاز، همکاری بیشتر در زمینه اطلاع رسانی شایسته خدمات و تاسیسات گردشگری شهر درگهان و همکاری سازنده میان مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی در برگزاری رویدادها موضوعات دیگری بود که در این جلسه درباره آن بحث و تبادل نظر شد.
مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به تصمیم گرفته شده پیرامون تداوم برگزاری این قبیل جلسات، افزود: در این جلسه مقرر شد تا گروهی مشترک نسبت به  پیشنهاد فراهم نمودن امکانات اطلاع رسانی برای ایجاد تابلوهای اخباری، همکاری در حوزه خدمات شهری و زیباسازی شهر، شناسایی امکانات بالقوه در برگزاری جشنواره ها و رویدادهای درگهان و جمع آوری تابلوهای مراکز غیرقانونی با هدف زیباسازی منظر شهری اقدام کنند.
سلکی گفت: یکی از اساسی ترین فعالیت های مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم، توسعه زیرساخت ها به ویژه در حوزه عمرانی، ساخت پارکینگ ها، ساماندهی خدمات شهری، ایجاد فضای سبز و بهبود وضعیت معابر و مسیرهای دسترسی به منظور تامین رفاه مردم است و برای این منظور با همکاری بخش خصوصی اقدامات مختلفی انجام می شود.
گفتنی است نخستین نشست هم اندیشی مدیران مراکز اقامتی و شرکت های خدماتی با امیر سلکی برای اولین بار در سالن جلسات مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.