تصویر تقدیر امام جمعه قشم از ستاد اجرایی خدمات سفر قشم / تحول جزیره چشم گیر است

تقدیر امام جمعه قشم از ستاد اجرایی خدمات سفر قشم / تحول جزیره چشم گیر است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: تحول در جزیره قشم پس از حضور مهندس مومنی در سمت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم مشهود است.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار در آیین تجلیل از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در نوروز 96 بیان کرد: پاسداشت و قدردانی یک روحیه خداگونه است و تشکر از تمامی کسانی که برای ارائه خدمات به گردشگران در نوروز تلاش شبانه روزی داشتند یک رسم پسندید و واجب است.

وی ادامه داد: مهمانان و گردشگران نوروز 96، روزهای بی دغدغه و خوشی را در جزیره سپری کردند و این موضوع با زحمات بی وقفه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم محقق شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار اظهار کرد: در تعطیلات نوروز افراد بیشماری در برنامه ریزی و مدیریت، حفظ نظم و امنیت، استقبال و برنامه ریزی، برنامه ریزی فرهنگی و مذهبی و نظافت و زیباسازی شهر تلاش کردند.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: آنچه به دست این افراد بی ادعا انجام شد تاثیر فراوانی در امنیت، کاهش حوادث و آسیب ها، کنترل ترافیک و حفظ نظم شهر در نوروز داشت.

به گفته حجت الاسلام و المسلمین جوکار مردم دریادل ساکن جزیره قشم رسم مهمان نوازی و کرامت را به همه گردشگران آموزش می دهند و در برخورد خوب با مهمانان نوروزی زبانزد هستند.

وی پیشرفت های قشم را در دو سال اخیر چشمگیر دانست و افزود: مسیر شکوفایی و برطرف کردن مشکلات برای دستیابی به استانداردهای مطلوب باید همچنان ادامه پیدا کند.

آیین تجلیل از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در نوروز 96 با حضور امام جمعه شهرستان قشم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار، مدیران سازمان و ادارات قشم در تالار وحدت برگزار شد و در آن از روسای کمیته ها و اعضاد ستادخدمات اجرایی خدمات سفر قدرانی شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.