تصویر برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب در روستای دولاب قشم

برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب در روستای دولاب قشم

رئیس کتابخانه های عمومی قشم از برگزاری مسابقه نقاشی و جمع خوانی کتاب با حضور شماری از دانش آموزان روستای دولاب در کتابخانه سبز اندیشان این روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، امینه دریانورد با بیان این مطلب گفت: در این برنامه فرهنگی کتاب «ترانه‌های نوازش» سروده مصطفی رحمان دوست توسط دانش آموزان جمع‌خوانی شد.

وی ادامه داد: مضمون ترانه‌های نوازش که علی خدایی آن را تصویرگری و از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده، همچون ترانه‌هاى لالائى متنوع است و مخاطب شعرهای آن، کودکان و مربیان تربیتی می‌باشند.

به گفته رئیس کتابخانه های عمومی قشم، جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم مدرسه ابتدایی دخترانه «پیوند» دولاب نیز در کتابخانه سبزاندیشان این روستا و با اهدای قالیچه نماز به آنان برگزار شد تا دانش آموزان با فضای کتابخانه بیش از پیش آشنا شوند.

دریانورد بیان داشت: مسئول کتابخانه سبزاندیشان روستای دولاب در غرب جزیره قشم، مسابقات مختلف فرهنگی در این کتابخانه برگزار می شود که مسابقه نقاشی با موضوع خلیج فارس به مناسبت روز ملی خلیج فارس (10 اردیبهشت) با حضور شماری از کودکان، از آخرین برنامه های فرهنگی این کتابخانه است.

 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.